Miniaturowy lokalizator GPS CT3 – na stałe

Jeśli szukasz prostego w instalacji urządzenia do lokalizacji i nasłuchu to dobrze trafiłeś. Urządzenie CT3 to zminiaturyzowany, nowoczesny lokalizator GPS z wbudowanym mikrofonem. Pozwala to na wiele zastosowań. Moduł możesz zamontować w samochodzie, busie, łodzi czy profesjonalnym sprzęcie budowlanym. Lokalizator może również spełniać funkcję antykradzieżowe (np. po zamontowaniu w laptopie lub sprzęcie audio-wideo). Po zainstalowaniu karty SIM (nie stanowi ona części zestawu) wystarczy ustalić numer nadzorujący i wybrać numer telefonu. Urządzenie automatycznie odbierze połączenie i możliwy będzie nasłuch otoczenia.

Urządzenie podłączysz do dowolnego źródła zasilania (w zakresie od 5 do 48V). Wystarczy podłączyć czerwony (+) i czarny (-) przewód. Poradzi sobie z tym każdy elektryk lub osoba z podstawowym doświadczeniem w montażu tego typu urządzeń.

Lokalizator dostępny jest w naszych sklepach:

https://dyktafon.pl/pl/p/Miniaturowy-lokalizator-GPS-CT3-do-montazu/86

https://podsluchy.com.pl/glowna/gps-ct3-montowany-na-stale-miniaturowy-lokalizator-gps-z-akumulatorem-65.html

Ważną zaletą są niewielkie rozmiary i czarny kolor. Ułatwia to ukrycie urządzenia wewnątrz pojazdu (doskonale maskuje się na tle przewodów lub elementów elektronicznych).

Jeśli jesteś zainteresowany produktem lub masz jakieś pytania zgłoś się do naszej firmy, dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.