Miniaturowy lokalizator z podsłuchem

Jeśli szukasz miniaturowego lokalizatora GPS, który z powodzeniem umieścisz w torebce, teczce na dokumenty czy laptopa, jest to produkt idealny dla Ciebie. Urządzenie z powodzeniem można zastosować także w pojazdach. Niewielkie rozmiary ułatwiają ukrycie. Prócz lokalizacji, istnieje możliwość nasłuchu. Do przechwytywania dźwięków z otoczenia potrzebujesz dowolnego telefonu komórkowego. Po wybraniu numeru karty SIM, znajdującej się wewnątrz naszego lokalizatora GPS nastąpi automatyczne połączenie i możliwy jest nasłuchu w promieniu 2-5 m. Nasłuch może być prowadzony tylko przez osobę upoważnioną. Nie ma zatem ryzyka, iż przypadkowa osoba przechwyci informacje.

Podsłuch możesz umieścić w samochodzie. Dobrym miejscem montażu jest np. obudowa lampki kabiny. To właśnie tam montuje się fabryczne mikrofony zestawów głośnomówiących. Nadajnik możesz też umieścić pod fotelem lub w zagłówku. Istnieje możliwość zakupu przetwornicy 12V. Dzięki przetwornicy możesz połączyć nadajnik z instalacją elektryczną swojego pojazdu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nadajnik pracuje cały czas. Lokalizator GPS posiada wbudowaną opcję autostart – uruchomi się automatycznie po podaniu napięcia. Nie ma zatem ryzyka, iż przestanie działać po rozładowaniu.

Produkt można kupić w jednym ze sklepów detektywistycznych:

Sklep detektywistyczny DYKTAFON.pl: https://dyktafon.pl/pl/p/Lokalizator-GPS-GT4-MINI-/64

Sklep detektywa podsluchy.com.pl: https://podsluchy.com.pl/glowna/miniaturowy-lokalizator-gps-z-podsluchem-gps-gt4-mini-64.html

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wraz zakupem otrzymują Państwo aplikację, którą można uruchomić na telefonie z systemem Android lub iOS. Producent udostępnia również stronę WWW.

Lokalizator GPS posiada również opcję zdalnego dyktafonu. Nagrania rejestrują się na karcie microSD. Istnieje możliwość rejestracji po wykryciu dźwięku. Gwarantujemy wsparcie techniczne. Produkt objęty jest gwarancją. Akumulator jest wielokrotnego użytku, w celu przedłużenia pracy można również zastosować powerbank.