Montaż kamery szpiegowskiej – firma Warszawa

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem kamer szpiegowskich, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem kamer szpiegowskich i podsłuchów. Kamerę najlepiej zainstalować w przedmiocie ze stałym zasilaniem. Idealnym do tego celu jest np. odtwarzacz DVD/BlueRay, dekoder telewizji cyfrowej, wieża czy radio. Stałe zasilanie gwarantuje ciągłość nagrania. Nie ma potrzeby ładowania akumulatora. Większość rejestratorów posiada wbudowaną opcję nadpisu najstarszych nagrań. Sprawia to, iż cały system jest praktycznie bezobsługowy. Nasze kamery posiadają opcję zdalnego podglądu. Do odbioru konieczne jest połączenie wi-fi (np. z domowego routera).

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Mamy świadomość, iż usługa jest specyficzna. Najczęściej chodzi o rejestrację sytuacji, które mają miejsce w domu lub w firmie. Zakup gotowej kamery (np. w zegarze, stacji pogodowej) często nie wchodzi w grę. Dużo lepszym rozwiązaniem jest zlecenie montażu w przedmiocie, który już znajduje się na miejscu. Przedmiot, który się już „opatrzył” nie wzbudza podejrzeń. Nikt nie zwróci uwagi na otwór montażowy. Oferujemy wiele rozwiązań w zakresie realizacji zlecenia.

  1. Klient dostarcza zdjęcia urządzeń znajdujących się w domu lub firmie (w formie mms/email/przez komunikator). Na podstawie zdjęć jesteśmy w stanie dokonać wyceny.
  2. Klient zamawia wycenę lokalną. W tym przypadku technik naszej firmy dokonuje wizji lokalnej. Wycena w tym przypadku jest płatna i jej koszt to 150 zł. Cena ta dotyczy lokalizacji na terenie Warszawy i bliskich okolic (Legionowo, Pruszków itd.).

W czasie wizyty lub jeszcze tego samego dnia, przesyłamy koszt i ofertę.

Przedmiot należy dostarczyć do siedziby firmy lub zlecić to naszemu technikowi. Istnieje również możliwość montażu na miejscu (usługa dodatkowo płatna).

Zdarza się, że nie ma możliwości dostarczenia lub montaż na miejscu jest bardzo utrudniony. Warto wtedy zastanowić się nad zakupem identycznego modelu np. wieży, radia, odtwarzacza. Urządzenie podmieniamy na czas montażu

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą usługą zachęcamy do kontaktu: tel 788-007-888