Montaż lokalizatorów GPS – serwis Warszawa

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę polegającą na montażu lokalizatora GPS w Państwa samochodzie. Usługę kierujemy zarówno do właścicieli firm jak i osób prywatnych. Lokalizator GPS to idealny sposób na zabezpieczenie auta lub monitorowanie pracowników.

Naszą usługę wykonujemy w warsztacie na terenie Warszawy.

Dzięki naszemu urządzeniu:

 • Prześledzisz trasę z dowolnego okresu od momentu montażu.
 • Sprawdzisz prędkość z jaką porusza się lub poruszał pojazd.
 • Będziesz mógł śledzić sposób przemieszczania się obiektu na ekranie komputera lub telefonu komórkowego.
 • Otrzymasz alerty o przekroczeniu prędkości lub opuszczeniu strefy (np. opuszczenie miasta/dzielnicy).
 • Zabezpieczysz swój samochód.
 • Skontrolujesz czas pracy pracowników.
 • Sprawdzisz wierność swojego partnera.
 • Dlaczego my i nasz produkt?
 • brak skomplikowanych komend SMS
 • brak konieczności wysyłania ustawień i konfigurowania urządzenia
 • szybkie terminy realizacji
 • system opłacony na cały rok w cenie! (brak miesięcznych opłat)
 • gwarancja na montaż i urządzenie


Po zakupie usługi otrzymują Państwo dostęp do konta na naszym serwerze. Serwer opłacony jest na okres 12 miesięcy od daty montażu. Istnieje możliwość przedłużenia usługi w cenie 250 zł brutto na kolejne 12 miesięcy. Lokalizator działa na CAŁYM ŚWIECIE, nie ma konieczności wykupowania usługi roamingu. Urządzenie podłączamy do instalacji elektrycznej samochodu w sposób bezinwazyjny. Nasz lokalizator nie zakłóca pracy urządzeń, nie powoduje błędów na komputerze pokładowym. Urządzenie instalujemy we wszystkich samochodach, nowych i starych modelach. Dajemy gwarancję, iż montaż zostanie wykonany w należyty sposób, bez żadnych uszkodzeń, bez ryzyka uszkodzenia instalacji. Korzystamy z elementów montażowych rekomendowanych przez producenta. Istnieje możliwość podpięcia wielu lokalizatorów do jednego panelu. Mogą Państwo monitorować wszystkie auta w Państwa firmie lub rodzinie. Prócz zwykłej lokalizacji GPS, urządzenie wykorzystuje również łączność i dane z masztów telefonii komórkowej. Jest to niezwykle ważne. Większość zagłuszaczy bardzo dobrze radzi sobie z zagłuszaniem sygnału GPS, gorzej natomiast z siecią GSM (zwłaszcza w mieście). Lokalizacja z wykorzystaniem GSM jest dość dokładna (zwłaszcza w dużych miastach). Tego typu lokalizacja działa również w obiektach zamkniętych (możemy sprawdzić np. czy samochód przebywa w centrum handlowym lub garażu podziemnym). Urządzenie od momentu uruchomienia działa bez naszej ingerencji. W przypadku braku zasilania (np. po odłączeniu akumulatora) będzie pracowało jeszcze przez 3 dni z wbudowanej baterii. Następnie przechodzi w tryb uśpienia i uruchamia się po otrzymaniu zasilania.

Usługę wykonujemy w naszym serwisie znajdującym się w Warszawie. Gwarantujemy 100% dyskrecji i profesjonalizmu. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny. Istnieje możliwość instalacji lokalizatora „od ręki”. Zdajemy sobie sprawę, iż czasami dostęp do samochodu jest bardzo utrudniony i liczy się czas. Montaż trwa zazwyczaj ok. godziny. W przypadku samochodów, których jeszcze nie obsługiwaliśmy, czas instalacji może się nieznacznie przedłużyć.

Dostęp do danych uzyskanych z lokalizatora odbywa się za pomocą dowolnego smartphone’a wyposażonego w system operacyjny Android (dedykowana aplikacja) lub poprzez stronę WWW (inne telefony i komputery).