Miniaturowy dyktafon z magnesem

Poszukujesz urządzenia o szerokim spektrum zastosowań? Prezentujemy dyktafon, który z powodzeniem ukryjesz w samochodzie lub zamontujesz pod stołem, łóżkiem czy innym meblem.

Urządzenie posiada funkcję VOX. Funkcja ta pozwala na rejestrowanie tylko po wykryciu dźwięku. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu przy odsłuchu. Dyktafon zużywa też mniej energii. Detekcję dźwięku można oczywiście wyłączyć i nagrywać w trybie ciągłym. Dyktafon możesz włożyć np. pod fotel w samochodzie, przyczepić do kaloryfera. Istnieje możliwość zamówienia kawałka blaszki, do której bez problemu przyczepisz magnes i zamontujesz podsłuch np. pod stołem w jadalni czy pod łóżkiem w sypialni.

Produkt dostępny jest w naszym sklepie internetowym:

Kupisz go tutaj: DYK-D-Magnes

Wbudowana bateria pozwala na ok. 200h ciągłego rejestrowania dźwięków. Jest wielokrotnego użytku. Wystarczy użyć ładowarki do telefonu (5V USB) lub podłączyć na kilka godzin do komputera. Odczyt jest banalnie prosty. Nagrania można odtwarzać w dowolnym odtwarzaczu plików multimedialnych (np. Windows Media Player). Pliki magazynowane są na karcie microSD. Dyktafon obsługuje karty o maksymalnej pojemności 128GB.