Montaż kamer szpiegowskich Warszawa

Oferujemy montaż kamer szpiegowskich. Kamerę najlepiej zamontować w przedmiocie codziennego użytku. Na załączonej fotografii widzą Państwo kamerę zamaskowaną w radiu z zegarem. Przedmiot ten dostarczył nasz klient. Najczęściej montujemy kamery z funkcją wi-fi. Połączenie bezprzewodowe pozwala na przechwytywanie obrazu z dowolnego miejsca na świecie. Istnieje możliwość montażu w radioodtwarzaczu, dekoderze UPC/Polsat/Cyfra itd. Kamera z powodzeniem zmieści się w większości routerów, odtwarzaczy DVD/BlueRay. Urządzenie, w którym zamontowana jest kamera nie musi być włączone. Wystarczy, że podłączone jest do sieci energetycznej. Większość modułów oferuje jakość HD lub FullHD. Bez problemu pozwala to na zidentyfikowanie szczegółów.

Ile kosztuje montaż kamery?

Wszystko zależy od stopnia zaawansowania i sposobu realizacji zlecenia. Najtańsze rozwiązanie to dostarczenie przedmiotu do naszej siedziby (osobiście lub kurierem/pocztą). W przypadku usługi na miejscu należy doliczyć dojazd oraz koszt robocizny. Najłatwiejsze w realizacji zlecenia jesteśmy w stanie wykonać w kwocie 800-1000 zł. Zlecenie z dojazdem zależy od miejsca realizacji i czasu niezbędnego na wykonanie zlecenia. Może to być kwota od 1500 zł do 5000 zł.

Jakie funkcje posiada kamera?

Kamera rejestruje obraz na karcie microSD. Dostęp do nagrań możliwy jest przez Internet – przez aplikację wchodzimy na kartę i ściągamy lub przeglądamy nagrania. Dostęp na żywo i jego jakość zależna jest od prędkości łącza.

Czy kamera jest wykrywalna?

Wszystko zależy od spostrzegawczości domowników, pracowników czy innych osób, które przebywają lub pojawiają się w pomieszczeniu, gdzie zamontowana jest kamera. Kamera może być wykryta przez specjalistów, zajmujących się tym zawodowo. W większości przypadków należy nawiercić otwór umożliwiający pracę obiektywu kamery.

Jak długo trzeba czekać na realizację usługi?

Zdajemy sobie sprawę, że nasze usługi są specyficzne. Zazwyczaj czas ma kluczowe znaczenie. Montaż kamery jest jednak czynnością precyzyjną. Nieprawidłowe podłączenie zasilania może doprowadzić np. do zwarcia. Zawsze staramy się szybko zrealizować dane zlecenie. Montaż może zajmować od godziny do kilku godzin. W przypadku dużej ilości zleceń, montaż w dostarczonym przedmiocie może przesunąć się o kilka dni.

Jak skontaktować się z firmą?

Jesteśmy dostępni w godzinach od 11:00 do 18:00 pod numerem 788-007-888. Prowadzimy również biuro na ul. Ciszewska 3 w Warszawie (przed przyjazdem prosimy o kontakt, gdyż często działamy w terenie).

Zapraszamy do przesyłania zapytań na biuro@kga.pl. Zapytania ogólne np. „ile kosztuje montaż podsłuchu lub kamery” prosimy kierować telefonicznie.