Wykrywanie podsłuchów

Oferujemy Państwu usługę polegającą na kontroli pod kątem niepożądanych urządzeń służących do szeroko pojętej inwigilacji.

UWAGA!

Nie masz czasu na czytanie oferty? Zadzwoń i umów się na usługę:

888 – 997 – 888

(100% dyskrecji)

Wykrywanie podsłuchów w domach i biurach

podsłuch wykryty w mieszkaniu
Podsłuch wykryty w mieszkaniu klienta. Nadajnik ukryty był pod listwą maskującą, znajdującą się pod zabudową meblową.

Sprawdzamy biura i mieszkania/domy prywatne. Kontrolujemy zakłady pracy, warsztaty, gabinety, sale konferencyjne, pokoje narad, gabinety. Nasza usługa obejmuje wykrycie urządzeń nadawczych takich jak podsłuchy radiowe (pluskwy), zaawansowane nadajniki GSM. Jeśli istnieje taka konieczność, pomieszczenia kontrolujemy również pod kątem urządzeń rejestrujących (dyktafony, mikro rejestratory). Sprawdzane są meble, urządzenia zasilane na stałe z sieci elektrycznej, gniazdka, przedłużacze itp. Szukamy również zamaskowanych kamer i rejestratorów.

Koszt usługi to 600 zł za jedno pomieszczenie. W przypadku kontroli tylko jednego pomieszczenia, doliczany jest koszt dojazdu – 150 zł.

Jak wygląda to w praktyce? Jeśli chcą Państwo sprawdzić np. salon z kuchnią (połączone), będzie to kosztowało 600 zł + 150 zł, łącznie 750 zł.

Jeśli chcieliby Państwo sprawdzić salon z kuchnią, dodatkowo sypialnię, koszt usługi wynosi wtedy 1200 zł.

Ceny obowiązują w przypadku realizacji usługi na terenie Warszawy +/- 30 km od centrum.

W przypadku kontroli pomieszczeń biurowych, cena podlega negocjacji w zależności od ilości pomieszczeń. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla obiektów powyżej 3 pomieszczeń.

wykrywanie podsłuchów i kamer - podsłuch w radiu
Kamera zamaskowana w radiu. Urządzenie zlokalizowane zostało w fabrycznym otworze na słuchawki. Urządzenie wykryte w gabinecie dyrektorki jednej z warszawskich firm.Wykrywanie podsłuchów, lokalizatorów GPS w autach tel 888-997-888

wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów GPS w samochodach
Nasza oferta uwzględnia kontrolę instalacji elektrycznej. Sprawdzamy również typowe, łatwo i trudno dostępne miejsca montażu podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS.

Masz podejrzenia, że Twój pojazd jest namierzany? Twoje rozmowy prowadzone podczas jazdy wyciekają? Zgłoś się do naszej firmy. Skutecznie wykryjemy wszelkie nadajniki GPS (również te podłączone na stałe pod instalację elektryczną). Koszt usługi to 600 zł. Usługa realizowana jest u klienta (dojazd + 150 zł) lub na terenie garażu podziemnego w obiekcie, w którym zlokalizowany jest serwis. Kontrolujemy pojazd pod kątem lokalizatorów GPS, modułów GSM, rejestratorów dźwięku i kamer. Kontrolowane są typowe miejsca montażu urządzeń – zewnętrzne i wewnętrzne. Instalację kontrolujemy pod kątem niefabrycznych przyłączy. Należy wystrzegać się firm, które do kontroli wykorzystują jedynie wykrywacz sygnałów bezprzewodowych. Lokalizator może być uśpiony w danym momencie lub aktywować się dopiero po przekroczeniu określonej prędkości. Istnieją również moduły aktywowane zdalnie za pomocą pilota.

Wykrywanie podsłuchów w telefonach tel 888-997-888

podsłuch, koń trojański w telefonie
Kontrolujemy telefony pod kątem ingerencji w system. Analizujemy aplikacje systemowe, zmiany w ustawieniach, status root, uprawnienia aplikacji

Instalacją oprogramowania szpiegowskiego zajmujemy się od momentu wejścia na rynek systemu Symbian. Jako jedni z pierwszych oferowaliśmy podsłuchy na ten system. Obecnie najpopularniejsze są telefony oparte o system Android oraz iOS. W przypadku systemu Android, instalacja jest bardzo łatwa (o ile mamy dostęp do telefonu).

Po czym poznać, że telefon MOŻE być na podsłuchu?

-telefon się mocno przegrzewa

-zużywane są większe niż zazwyczaj ilości danych

-osoba, którą podejrzewamy cytuje treści naszych rozmów i wiadomości, zna pozycję telefonu

-telefon szybko się rozładowuje

Oczywiście jest to tylko część symptomów, które MOGĄ wskazywać na obecność oprogramowania szpiegowskiego. W celu weryfikacji należy dostarczyć telefon do siedziby firmy. Istnieje możliwość dojazdu do klienta, w tym celu konieczna jest przedpłata.

Sprawdzamy telefony oparte o system Android i iOS. W przypadku systemów iOS (iPhone, iPad) sprawdzamy telefony, na których można zainstalować program (w celu wyjaśnienia, prosimy o kontakt telefoniczny).

Kontrola systemu Android:

 • analiza uprawnień aplikacji
 • kontrola statusu ROOT
 • analiza aplikacji systemowych
 • analiza logów systemowych
 • kontrola połączeń z adresami IP
 • kontrola plików systemowych
 • kontrola zużycia danych komórkowych/wi-fi

Kontrola systemów iOS:

 • kontrola statusu jaibreak
 • kontrola aplikacji systemowych

Koszt kontroli telefonu lub innego urządzenia mobilnego to 150 zł netto.

Wykrywanie podsłuchów w komputerze tel 888-997-888

wykrywanie podsłuchów w komputerze
Komputery analizujemy pod kątem oprogramowania szpiegowskiego (zdalny pulpit, keyloggery, grabbery kamer internetowych, loggery aktywności)

W przypadku telefonów instalacja oprogramowania jest dość skomplikowana. Współczesne telefony posiadają wiele opcji zabezpieczających. Instalacja z konfiguracją trwa od 5 do 20 minut, w zależności od umiejętności osoby instalującej aplikację. Komputer jest bardziej podatny na instalację. Wystarczy uruchomić plik .exe, a cała konfiguracja odbywa się automatycznie.

Podsłuch może zostać zainstalowany poprzez:

 • otwarcie załącznika z poczty
 • uruchomienie na komputerze obcego pendrive’a
 • otwarcie pliku typu .rar lub .zip
 • pozostawienie komputera bez nadzoru (np. udostępnienie w celu „sprawdzenia poczty” itd.)

Jak działa podsłuch w komputerze?

 • przechwytuje obraz z kamery (tworzy nagrania, zdjęcia, umożliwia podgląd na żywo)
 • przechwytuje aktywność na komputerze (podgląd na żywo – podsłuchujący widzi co robimy)
 • tworzy tzw. logi (przechwytuje znaki z klawiatury, zapisuje hasła, aktywność w aplikacjach, historię wyszukiwań, czas pracy aplikacji itd.)
 • pozwala na zdalny dostęp do plików na komputerze
 • tworzy zrzuty ekranu
 • pozwala włączyć i wyłączyć komputer

Jesteśmy w stanie wykryć praktycznie każdy program szpiegowski. Koszt usługi uzależniony jest od tempa pracy urządzenia. W przypadku wolnych komputerów cena sprawdzenia to 600 zł netto. Szybkie komputery sprawdzamy w cenie 400 zł netto.